Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ГЕОГРАФІЯ

Bulletin of Taras Shevchenko National University of Kyiv

GEOGRAPHY

Прийом матеріалів до наступного випуску Вісника

Шановні колеги! Редакційна колегія Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка, серія «Географія», приймає оригінальні, не опубліковані раніше наукові статті, які висвітлюють актуальні питання географії з метою їх поширення серед науковців як України, так і за її межами. З новими правилами оформлення статей та іншими важливими моментами можна ознайомитись у розділі “Авторам”. Кінцевий термін прийому матеріалів до наступного, 75-го, випуску – 30 жовтня 2019 року.

Новий номер Вісника – оновлена редколегія!

Шановні колеги! Раді повідомити Вам, що наступний номер 1(74)/2019 Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка, серія «Географія» вийде з оновленим складом редакційної колегії. Так, до колективу редакторів ввійшли досвідчені науковці  Київського національного університету імені Тараса Шевченка:

  1. Олійник Ростислав Васильович, канд. фіз.-мат. наук, доцент кафедри метеорології та кліматології географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  2. Дронова Олена Леонідівна, канд. геогр. наук, доцент кафедри економічної та соціальної географії географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Порядок надання платних послуг із видання та реалізації наукових періодичних видань у ВПЦ “Київський університет”

Згідно із наказом № 194-32 та Положенням про порядок надання Київським національним університетом імені Тараса Шевченка платних послуг із видання та реалізації навчальної літератури, методичних, науково-методичних, наукових, науково-технічних, періодичних видань, інших друкованих засобів масової інформації у ВПЦ “Київський університет” запроваджується платна послуга з розміщення статей у Вісниках Університету. З деталями оплати статей можна ознайомитись у розділі “Авторам”.

Прийом матеріалів до наступного випуску Вісника

Шановні колеги! Редакційна колегія Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка, серія «Географія», приймає оригінальні, не опубліковані раніше наукові статті, які висвітлюють актуальні питання географії з метою їх поширення серед науковців як України, так і за її межами. З правилами оформлення статей та іншими важливими моментами можна ознайомитись у розділі “Авторам”. Кінцевий термін прийому матеріалів до наступного, 73-го, випуску – 15 травня 2019 року.

Черговий випуск  Вісника за 2018-й рік

Шановні колеги! Вийшов з друку черговий випуск Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка, серія Географія, 3(72)/2018. Запрошуємо Вас ознайомитися з новим випуском журналу в розділі “Архів номерів. Друкований екземпляр Вісника Ви можете отримати за адресою: Географічний факультет, просп. акад. Глушкова 2а, м. Київ, в кім. 323, 318.