Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ГЕОГРАФІЯ

Bulletin of Taras Shevchenko National University of Kyiv

GEOGRAPHY

Запрошуємо Вас до співпраці!

Шановна географічна громадо! Наш журнал «Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія Географія» ввійшов до списку друкованих періодичних видань, що включаються до Переліку наукових фахових видань України категорії «Б» (Додаток 1 до наказу Міністерства освіти і науки України 17.03.2020 № 409). Запрошуємо Вас до співпраці!

Оновлено склад Редакційної колегії Вісника

У зв’язку з виконанням сучасних вимог затвердженого Порядку формування Переліку наукових фахових видань України, на черговому засіданні  Вченої ради географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, протокол №5 від 27 грудня 2019 року, була затверджена редколегія наукового журналу «Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка, серія Географія» в оновленому складі.
Відповідальним редактором «Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка, серія Географія» було призначено доктора географічних наук, професора Запотоцького Сергія Петровича.
Шеф-редактором «Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка, серія Географія» було призначено академіка НАПН України, доктора економічних наук, професора Олійника Ярослава Богдановича.
Відповідальним секретарем «Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка, серія Географія» було затверджено к.геогр.н. Корому Наталію Степанівну.

Прийом матеріалів до наступного випуску Вісника

Шановні колеги! Редакційна колегія Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка, серія «Географія», приймає оригінальні, не опубліковані раніше наукові статті, які висвітлюють актуальні питання географії з метою їх поширення серед науковців як України, так і за її межами. З новими правилами оформлення статей та іншими важливими моментами можна ознайомитись у розділі “Авторам”. Кінцевий термін прийому матеріалів до наступного, 75-го, випуску – 30 жовтня 2019 року.

Порядок надання платних послуг із видання та реалізації наукових періодичних видань у ВПЦ “Київський університет”

Згідно із наказом № 194-32 та Положенням про порядок надання Київським національним університетом імені Тараса Шевченка платних послуг із видання та реалізації навчальної літератури, методичних, науково-методичних, наукових, науково-технічних, періодичних видань, інших друкованих засобів масової інформації у ВПЦ “Київський університет” запроваджується платна послуга з розміщення статей у Вісниках Університету. З деталями оплати статей можна ознайомитись у розділі “Авторам”.

Прийом матеріалів до наступного випуску Вісника

Шановні колеги! Редакційна колегія Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка, серія «Географія», приймає оригінальні, не опубліковані раніше наукові статті, які висвітлюють актуальні питання географії з метою їх поширення серед науковців як України, так і за її межами. З правилами оформлення статей та іншими важливими моментами можна ознайомитись у розділі “Авторам”. Кінцевий термін прийому матеріалів до наступного, 73-го, випуску – 15 травня 2019 року.