Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ГЕОГРАФІЯ

Bulletin of Taras Shevchenko National University of Kyiv

GEOGRAPHY

Прийом матеріалів до наступного випуску Вісника

Шановні колеги! Редакційна колегія Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка, серія «Географія», приймає оригінальні, не опубліковані раніше наукові статті, які висвітлюють актуальні питання географії з метою їх поширення серед науковців як України, так і за її межами. З правилами оформлення статей та іншими важливими моментами можна ознайомитись у розділі “Авторам”. Кінцевий термін прийому матеріалів до наступного, 68-го, випуску – 16 жовтня 2017 року.

Нові випуски журналу за 2017-й рік

Шановні колеги! Вийшов з друку об’єднаний 66 / 67 випуск Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Серія Географія). Запрошуємо Вас ознайомитися з новим випуском журналу в розділі “Архів номерів”. Друкований екземпляр Вісника Ви можете отримати за адресою: Географічний факультет, просп. акад. Глушкова 2а, м. Київ, в кім. 323, 621.

Прийом матеріалів до наступного випуску Вісника

Шановні колеги! Редакційна колегія Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка, серія «Географія», приймає оригінальні, не опубліковані раніше наукові статті, які висвітлюють актуальні питання географії з метою їх поширення серед науковців як України, так і за її межами. З правилами оформлення статей та іншими важливими моментами можна ознайомитись у розділі “Авторам”. Кінцевий термін прийому матеріалів до наступного, 66-го, випуску – 01 травня 2017 року.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Редакція журналу вітає відвідувачів сайту з Новим роком та Різдвом Христовим! Веселих свят!

Нові випуски журналу за 2016-й рік

Шановні колеги! Вийшли з друку 64-й випуск  і 65-й випуск Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Серія Географія). Запрошуємо Вас ознайомитися з новим випуском журналу в розділі “Архів номерів”.