Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ГЕОГРАФІЯ

Bulletin of Taras Shevchenko National University of Kyiv

GEOGRAPHY

Прийом матеріалів до наступного випуску Вісника

Шановні колеги! Редакційна колегія Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка, серія «Географія», приймає оригінальні, не опубліковані раніше наукові статті, які висвітлюють актуальні питання географії з метою їх поширення серед науковців як України, так і за її межами. З правилами оформлення статей та іншими важливими моментами можна ознайомитись у розділі “Авторам”. Кінцевий термін прийому матеріалів до наступного, 70-го, випуску – 15 травня 2018 року.

Нові випуски журналу за 2017-й рік

Шановні колеги! Вийшов з друку об’єднаний 68 / 69 випуск Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Серія Географія). Запрошуємо Вас ознайомитися з новим випуском журналу в розділі “Архів номерів”. Друкований екземпляр Вісника Ви можете отримати за адресою: Географічний факультет, просп. акад. Глушкова 2а, м. Київ, в кім. 323, 318.

«Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія Географія» включений до наукометричної бази Index Copernicus!

Редколегія «Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія Географія» щаслива повідомити, що відтепер він включений до наукометричної бази Index Copernicus!

Вітаємо з цією важливою подією всіх українських географів – всіх, хто підтримує і розвиває актуальні питання теорії і практики природничої географії, суспільної географії та картографії!

Дякуємо всім, хто вклав свій внесок і допоміг зробити Вісник кращим!

Прийом матеріалів до наступного випуску Вісника

Шановні колеги! Редакційна колегія Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка, серія «Географія», приймає оригінальні, не опубліковані раніше наукові статті, які висвітлюють актуальні питання географії з метою їх поширення серед науковців як України, так і за її межами. З правилами оформлення статей та іншими важливими моментами можна ознайомитись у розділі “Авторам”. Кінцевий термін прийому матеріалів до наступного, 68-го, випуску – 16 жовтня 2017 року.

Нові випуски журналу за 2017-й рік

Шановні колеги! Вийшов з друку об’єднаний 66 / 67 випуск Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Серія Географія). Запрошуємо Вас ознайомитися з новим випуском журналу в розділі “Архів номерів”. Друкований екземпляр Вісника Ви можете отримати за адресою: Географічний факультет, просп. акад. Глушкова 2а, м. Київ, в кім. 323, 621.